Izdelkov
Vgradna tanka plošča LED Dali Control 62x62
1. Preprosta struktura, nizka stopnja napak, enostavna za vzdrževanje in popravilo.
2. V notranjosti ni LGP, zato ne skrbite zaradi rumenkaste težave običajnih LED-plošč, osvetljenih z robovi.
3. Širok PCB svetlobnih virov (SMD) z izjemno toplotnim sevanjem, nizkim upadanjem svetlobe in dolgo življenjsko dobo.
4. Optične leče PMMA z visoko hitrostjo prenosa svetlobe in večjim kotom žarka.
5. Prihranek energije do 90% v primerjavi s tradicionalno svetilko.
Vgradna tanka plošča LED Dali Control 62x62

Lastnosti izdelka:
1. Preprosta struktura, nizka stopnja napak, enostavna za vzdrževanje in popravilo.
2. V notranjosti ni LGP, zato ne skrbite zaradi rumenkaste težave običajnih LED-plošč, osvetljenih z robovi.
3. Širok PCB svetlobnih virov (SMD) z izjemno toplotnim sevanjem, nizkim upadanjem svetlobe in dolgo življenjsko dobo.
4. Optične leče PMMA z visoko hitrostjo prenosa svetlobe in večjim kotom žarka.
5. Prihranek energije do 90% v primerjavi s tradicionalno svetilko.
6. Visoka svetlost in učinkovitost z enakomerno porazdelitvijo svetlobe, brez svetlih lis in brez temnih površin.
7. Takojšen zagon in doseže polno svetlost v 0,5 sekunde.
8. Brez utripanja (neobvezno), sprošča utrujenost oči in odpravlja delovni pritisk.
9. Okolju prijazno, brez škodljivih elementov.
10. Aktivna oblika korekcije faktorja moči, visoka zmogljivost, nizka THD.
11. CE (LVD& EMC)& RoHS certificirano.
12. Na voljo je več načinov namestitve in dodatkov (stropna vgradna / viseča / površinska / stenska montaža itd.).
13. Originalna sekundarna električna izolacija • Način s stalnim tokom.
14. Zaščitni razred IP40 LED plošče.
Specifikacije produkta:
| Ključna beseda | vgradna osvetljena osvetlitev plošče 62x62 |
| Moč | 36W 40W 48W |
| PF | 0.9 |
| Velikost | 620x620mm |
| Svetlobni tok žarnice (lm) | 160lm / w |
| Material | Steklo iz aluminijeve zlitine + |
| Vhodna napetost | 100-240V |
| Višina | 30 mm |
| Ra | 80ra ali 95ra |
| CCT | 3000/4000/6000K |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| Garancija | 5 let |
Več slik za 36w LED podokno:


Vgradnja plošče LED dali nadzor:

Uporaba LED luči 36w:

Priljubljena oznake: vgradna tanka plošča led dali nadzor 62x62, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, prodaja, na zalogi, brezplačen vzorec











