Izdelkov
360-stopinjska luč na delovišču
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev 360-stopinjskih luči na delovišču na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
- 360-stopinjska svetilka na delovišču zagotavlja neprimerljivo vidljivost in osvetlitev ter zagotavlja, da je vsak kotiček delovnega prostora dobro-osvetljen.
- Zaradi trpežne konstrukcije in dolgotrajnih-žarnic LED je zanesljiva in učinkovita rešitev za razsvetljavo za vsako delovišče.
- S svojo nastavljivo višino in vsestransko zasnovo je to luč mogoče namestiti na različne načine, da ustreza posebnim potrebam zadevnega projekta.
Specifikacija:
| Moč | 20W 30W 40W 50W 60W 80W 100W 120W 150W |
| Svetlobna učinkovitost | >110 lm/w |
| Vir svetlobe | SMD 2835, Epistar |
| Temperatura delovanja | -40 ~ 45 stopinj |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | Vodoodporen IP65 |
| Razred IK | 07 |
| Življenjska doba | 50000 UR |
| Vhodna napetost | 85-265 V AC |
| Potapljač | Notranji napajalnik |
| Zatemnitev | št |
| Beam Angel | 360 stopinj |
| PF | >0.95 |
| Garancija | 5 let |
Podrobne slike:



Uporaba:

O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: 360-stopinjska luč na delovišču, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












