Izdelkov
Povezljiva LED svetilka na delovišču
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev povezljivih LED luči na delovnem mestu na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
- Povezljiva LED svetilka za delovno mesto je zasnovana tako, da se upre tudi najzahtevnejšim delovnim okoljem zahvaljujoč robustni konstrukciji in LED žarnicam z dolgo življenjsko dobo.
- Povezljiva LED svetilka za delovno mesto ima izjemno svetlost, ki ji omogoča, da zagotovi dovolj svetlobe za vse vaše projekte in opravila.
- Z lahkoto lahko povežete številne luči in ustvarite sistem razsvetljave po meri, ki je prilagojen vašim posebnim potrebam in specifikacijam.
Specifikacija:
| Moč | 20W 30W 40W 50W |
| Svetlobna učinkovitost | >110 lm/w |
| Vir svetlobe | SMD 2835, Epistar |
| Temperatura delovanja | -40 ~ 45 stopinj |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | Vodoodporen IP65 |
| Razred IK | 07 |
| Življenjska doba | 50000 UR |
| Vhodna napetost | 85-265 V AC |
| Potapljač | Notranji napajalnik |
| Zatemnitev | št |
| Beam Angel | 360 stopinj |
| PF | >0.95 |
| Garancija | 5 let |
Podrobne slike:



Uporaba:

O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: povezljiva led svetilka na delovišču, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












