Izdelkov
Začasna delovna luč visoke moči
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev začasnih delovnih luči visoke moči na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
1. Visoko zmogljive začasne delovne luči so zasnovane tako, da nudijo izjemno briljantno osvetlitev za vsako delovno mesto, kar zagotavlja najvišjo možno raven vidljivosti in varnosti.
2. Konstrukcija te delovne svetilke je zasnovana tako, da je odporna-na udarce in robustna, zaradi česar je sposobna prenesti težke delovne okoliščine, ki so prisotne.
3. Ta visoko{1}}zmogljiva delovna svetilka zagotavlja lahkotnost in vsestranskost za vsako delo, saj ima nastavitve, ki jih je mogoče prilagoditi, in preprost postopek namestitve.
Specifikacija:
| Moč | 20W 30W 40W 50W 60W 80W |
| Svetlobna učinkovitost | >110 lm/w |
| Vir svetlobe | SMD 2835, Epistar |
| Temperatura delovanja | -40 ~ 45 stopinj |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | Vodoodporen IP65 |
| Razred IK | 07 |
| Življenjska doba | 50000 UR |
| Vhodna napetost | 85-265 V AC |
| Potapljač | Notranji napajalnik |
| Zatemnitev | št |
| Beam Angel | 360 stopinj |
| PF | >0.95 |
| Garancija | 5 let |
Podrobne slike:



Uporaba:

O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: začasna delovna luč visoke moči, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












