Izdelkov
Začasna delovna svetilka Plug and Play s Hook LED
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev začasnih delovnih luči s kavljem in vstavi in igraj na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
- Z našo funkcijo Plug and Play, zaradi katere je namestitev hitra, boste imeli izkušnjo, ki je popolnoma-brez težav.
- LED-delovno svetilko lahko enostavno obesite in postavite kamor koli želite, zahvaljujoč kavlju, ki je vključen v dizajn.
- Z našo začasno delovno svetilko LED lahko uživate v trenutni osvetlitvi, ki je svetla in učinkovita. Ta luč je idealna za učinkovito opravljanje naloge.
Specifikacija:
| Moč | 20W 30W 40W 50W 60W |
| Svetlobna učinkovitost | >110 lm/w |
| Vir svetlobe | SMD 2835, Epistar |
| Temperatura delovanja | -40 ~ 45 stopinj |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | Vodoodporen IP65 |
| Razred IK | 07 |
| Življenjska doba | 50000 UR |
| Vhodna napetost | 85-265 V AC |
| Potapljač | Notranji napajalnik |
| Zatemnitev | št |
| Beam Angel | 360 stopinj |
| PF | >0.95 |
| Garancija | 5 let |
Podrobne slike:



Uporaba:

Vsak temen in utesnjen delovni prostor spremenite v svetlo in dobro-osvetljeno okolje z začasno delovno svetilko LED Plug and Play with Hook.
O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: plug and play z začasno delovno lučjo s kavljem, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












