Izdelkov
Delovna luč iz aluminija 120 W
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev aluminijastih delovnih luči 120 W na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
1. Ta 120 W aluminijasta delovna luč je opremljena s super svetlimi LED žarnicami za največjo osvetlitev v katerem koli delovnem prostoru.
2. Njegova vzdržljiva aluminijasta konstrukcija zagotavlja dolgo-trajno delovanje tudi v težkih delovnih pogojih.
3. Ta delovna svetilka s svojim nastavljivim stojalom in-ročajem za-enostavno prenašanje zagotavlja priročne in vsestranske možnosti osvetlitve za različne projekte.
Specifikacija:
| Moč | 20W 30W 40W 50W |
| Svetlobna učinkovitost | >110 lm/w |
| Vir svetlobe | SMD 2835, Epistar |
| Temperatura delovanja | -40 ~ 45 stopinj |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | Vodoodporen IP65 |
| Razred IK | 07 |
| Življenjska doba | 50000 UR |
| Vhodna napetost | 85-265 V AC |
| Potapljač | Notranji napajalnik |
| Zatemnitev | št |
| Beam Angel | 360 stopinj |
| PF | >0.95 |
| Garancija | 5 let |
Podrobne slike:



Uporaba:

O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: 120 W aluminijasta delovna luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












