Izdelkov
220-240VAC 50W LED reflektor
1. Zmogljiv 50-vatni LED reflektor
2.Popoln za uporabo zunaj (vendar se lahko uporablja tudi znotraj) zahvaljujoč klasifikaciji IP65.
3.Majhne postave, a močne v izhodu
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev 220-240vac 50w LED reflektorjev na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.

Lastnosti:
1. Zmogljiv 50-vatni LED reflektor
2.Popoln za uporabo zunaj (vendar se lahko uporablja tudi znotraj) zahvaljujoč klasifikaciji IP65.
3.Majhne postave, a močne v izhodu
4. Nosilec omogoča stensko in talno montažo
5. Primeren za uporabo z avtomobili, parkirnimi garažami, strukturami in popravili
Specifikacija
| Napetost | 220-240 V AC |
| Kot žarka | 120 stopinj |
| Vtičnica | popraviti nameščeno |
| Moč | 50 W |
| Življenjska doba pribl. | 50,000 h |
| Moč svetlobe | 4000 lm |
| Svetla barva | 4500 K |
| Vrsta | LED |
| Možnost zatemnitve | št |
| Zaščitni razred | IP65 |
Več slik






Aplikacije
– Športne dvorane
– Komercialne površine
– Skladišča
– Proizvodne zmogljivosti
– Kvadrati
– Flote
– Parkirišča

Priljubljena oznake: 220-240vac 50w led reflektor, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec










