Izdelkov
LED reflektor 50W 12V DC
1. Energijsko-učinkovite in-trajne LED žarnice.
2. Ima vodotesen razred IP65, zaradi česar je idealen za uporabo na prostem.
3. Trpežna in zanesljiva konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev led reflektorjev 50w 12v dc na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.

Lastnosti:
1. Kot žarka 120 stopinj, SMD3030.
2. Integrirano tlačno litje-aluminija, zgostitev"odvajanja toplote.
3. Oblikovanje zaponke, vodotesna ocena IP65.
Specifikacija
| Napetost | 12 V DC |
| Kot žarka | 120 stopinj |
| Vtičnica | popraviti nameščeno |
| Moč | 50 W |
| Življenjska doba pribl. | 50,000 h |
| Moč svetlobe | 4000 lm |
| Svetla barva | 4500 K |
| Vrsta | LED |
| Možnost zatemnitve | št |
| Zaščitni razred | IP65 |
Več slik






Aplikacije
IP65 zunanja vodoodporna 50W 100W 150W 200W 250W 300W vodena reflektorska luč Lahko se uporablja pri gradnji sten/kulturnega trga/športnih stadionov/nogometnega igrišča

Priljubljena oznake: led reflektor 50w 12v dc, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec











