Izdelkov
LED visoka zaliv 140lm/W
Visoka svetilka LED v seriji Hoftronic Moona ima svetlobno moč 140 lumnov na vat in je na voljo v različicah z močjo 100 W, 150 W in 200 W. Izredno visoka svetlobna moč, izjemno primerna za prostore z visokimi stropi, kjer je dobra osvetlitev nujna. To lahko vključuje naslednja področja:
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Značilnost izdelka
Visoka svetilka LED v seriji Hoftronic Moona ima svetlobno moč 140 lumnov na vat in je na voljo v različicah z močjo 100 W, 150 W in 200 W. Izredno visoka svetlobna moč, izjemno primerna za prostore z visokimi stropi, kjer je dobra osvetlitev nujna. To lahko vključuje naslednja področja:
- Tovarniške hale
- Velike pisarniške dvorane
- Jahalnice
- Športni centri
- Skladišča
| Vhodna napetost: | 200-240V AC |
| Faktor moči: | >0.9 |
| Watts: | 100, 150 ali 200 vatov |
| Svetlobni tok: | 140lm/W |
| Barvna temperatura: | 4000K ali 6000K |
| Možnost zatemnitve: | št |
| Ocena IP: | IP65 |
| Vzgonski tok: | 50A |
| Maks. trajanje zagonskega toka: | 15μs |
| Indeks barvne reprodukcije (CRI): | >70Ra |
| Kot žarka: | 120 stopinj |
| Material: | Aluminij |
| Primerno za: | Notranji in zunanji |
| Delovna temperatura: | -35 stopinj ~ 40 stopinj |
Več podrobnosti slike

Aplikacija

Priljubljena oznake: led high bay 140lm/w, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Naslednji:
UFO High Bay 200W LED napeljava
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi










