Izdelkov
4ft LED letva za nakupovalni center
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev 4-metrske led letve za nakupovalna središča na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
1. 4ft LED letva za nakupovalno središče ponuja svetle in energijsko-učinkovite svetlobne rešitve za maloprodajna okolja.
2. S svojim elegantnim dizajnom in visoko{1}}kakovostno konstrukcijo je ta letev LED elegantna in trpežna možnost za nadgradnjo razsvetljave nakupovalnih središč.
3. Kot nalašč za ustvarjanje prijetnega in vabljivega vzdušja, ta LED letva luč izboljša celotno nakupovalno izkušnjo za stranke.
specifikacija:
| Moč | 20W 30W 40W 60W |
| Velikost | 60cm 90cm 120cm 150cm |
| Kot žarka | 120 stopinj |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Svetlobni izkoristek (LM/W) | 120 LM/W 140 LM/W 160 LM/W |
| Indeks barvne reprodukcije (Ra) | 80-83RA ali 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Podpora Dimmer | Triak zatemnjen ali 0-10V zatemnjen |
| Mterial | Aluminijasto ohišje + pokrov računalnika |
| Vhodna napetost (W) | AC85- -265V,AC100-277, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Gonilnik LED | Izoliran s kondenzatorjem Rubycon |
| Brez utripanja | Brez utripanja |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| garancija | 5 let |
| LED čip | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Pokrov | Mlečna prevleka |
| Funkcija | IP44 ni vodoodporen |
podrobne slike:



uporaba:


O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: 4ft led lučka za nakupovalno središče, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












