Izdelkov
Svetilka za površinsko montažo
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev letev za površinsko montažo na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
- Letvena svetilka za površinsko montažo ima sodoben in eleganten dizajn ter daje pridih prefinjenosti vsakemu prostoru, v katerem je nameščena.
- Ta svetilka, ki uporablja tehnologijo LED, ki je učinkovita v smislu porabe energije, ne zagotavlja samo briljantne in enakomerne osvetlitve, ampak tudi pomaga prihraniti denar pri stroških energije.
- Letvena svetilka za površinsko montažo je možnost razsvetljave, ki jo je enostavno namestiti in zahteva malo vzdrževanja, zaradi česar je idealna izbira za vse prostore, ki zahtevajo malo pozornosti do podrobnosti.
specifikacija:
| Moč | 20W 30W 40W 60W |
| Velikost | 60cm 90cm 120cm 150cm |
| Kot žarka | 120 stopinj |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Svetlobni izkoristek (LM/W) | 120 LM/W 140 LM/W 160 LM/W |
| Indeks barvnega upodabljanja (Ra) | 80-83RA ali 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Podpora Dimmer | Triak zatemnjen ali 0-10V zatemnjen |
| Mterial | Aluminijasto ohišje + pokrov računalnika |
| Vhodna napetost (W) | AC85- -265V,AC100-277, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Gonilnik LED | Izoliran s kondenzatorjem Rubycon |
| Brez utripanja | Brez utripanja |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| garancija | 5 let |
| LED čip | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Pokrov | Mlečna prevleka |
| Funkcija | IP44 ni vodoodporen |
podrobne slike:



uporaba:


O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: luč za površinsko montažo, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












