Izdelkov
Inženirska svetilka s ploščatimi ploščami
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev ploskih svetil za inženirske projekte na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
- Z uporabo vrhunske-tehnologije naj bi naša svetilka z ravnim zaslonom Engineering Project zagotavljala najvišjo možno raven svetlosti, hkrati pa je čim bolj energijsko učinkovita.
- Naša svetilka z ravnim zaslonom, ki ima hkrati eleganten in sodoben dizajn, je odlična izbira za številne inženirske projekte, saj dodaja pridih prefinjenosti in pridiha.
- Svetilka s ploskim zaslonom, ki jo nudimo, je izdelana tako, da vzdrži in daje neprekinjeno in zanesljivo svetlobo še mnogo let. Izdelan je z dolgotrajnimi-sijalkami LED in materiali, ki so zelo trpežni.
specifikacija:
| Moč | 20W 30W 40W 60W |
| Velikost | 60 cm 90 cm 120 cm 150 cm |
| Kot žarka | 120 stopinj |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Svetlobni izkoristek (LM/W) | 120 LM/W 140 LM/W 160 LM/W |
| Indeks barvne reprodukcije (Ra) | 80-83RA ali 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Podpora Dimmer | Triak zatemnjen ali 0-10V zatemnjen |
| Mterial | Aluminijasto ohišje + pokrov računalnika |
| Vhodna napetost (W) | AC85- -265V,AC100-277, 12V DC, 24V DC,48V DC |
| Gonilnik LED | Izoliran s kondenzatorjem Rubycon |
| Brez utripanja | Brez utripanja |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| garancija | 5 let |
| LED čip | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Pokrov | Mlečna prevleka |
| Funkcija | IP44 ni vodoodporen |
podrobne slike:



uporaba:


O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: inženirski projekt ploščate luči, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












