Izdelkov
1200 mm povezljiva stropna napeljava IP65
1. Varčevanje z energijo: Zamenjajte fluorescenčne cevi, da prihranite 50 % pri porabi energije;
2. Triproof: odporen na-prah,{2}}korozijo in vodoodporen (IP65);
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev 1200 mm povezljive stropne napeljave ip65 na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.

Lastnosti izdelka
1. IP65 Vodo{2}}odporen,-Prah{3}}odporen, -Vlagoodporen
Na voljo so 2,0,6M/1,2M/1,5M, 18W/36W/45W
3. Široka uporaba: skladišče/supermarket/parkirišče/koridor
Industrija, postaja.........
4.S 5 letno garancijo
5. Enostavna zamenjava in namestitev z nosilci
Specifikacija
| Velikost | 1200*83*72MM |
| Moč | 36W |
| Lumnov | 120 lm/W |
| Vhodna napetost | AC85-265V 50-60HZ |
| CCT | 3000-6500K |
| CRI(Ra) | 80 |
| PF | 0.9 |
| Življenjska doba | 50000H |
| Stopnja IP | IP65 |
| Kot snopa | 180 stopinj |
Več podrobnosti






Uporaba:

Priljubljena oznake: 1200 mm povezljiva stropna napeljava ip65, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec










