Izdelkov
Tri-odporna lučka LED, odporna na prah
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev tri-odpornih LED luči na prah-na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
Lastnosti izdelka:
- Naša tri-svetilka LED, odporna na prah-, ima trpežno zaščitno ohišje, ki ščiti pred prahom in umazanijo, kar zagotavlja dolgo{3}}delovanje v katerem koli okolju.
- Ta LED-svetilka je z vodotesno in-odporno zasnovo popolna za industrijska in komercialna okolja, kjer sta prah in vlaga zaskrbljujoča.
- Uživajte v svetli, energijsko-učinkoviti razsvetljavi z dodatno prednostjo-tehnologije, odporne na prah, zaradi česar je naša tri-odporna svetilka zanesljiva rešitev za vaše potrebe po razsvetljavi, ki zahteva malo{4}}vzdrževanja.
Specifikacija:
| Moč | 9W 12W 18W 23W 36W |
| Vhodna napetost | AC85-265V, 100-277V AC |
| barvna temperatura | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| svetlobni tok | 120 lm/W, 140 lm/W, 160 lm/W |
| Kot žarka | 180 stopinj |
| Materiali cevi | Aluminijasto ohišje + pokrov računalnika |
| Podnožje svetilke | G13 |
| Velikost | 60CM 120CM 150CM |
| Moč | 20W 40W 50W/60W |
| Pokrov | Mlečna in prozorna prevleka |
| CRI | >80 |
| LED čip | Epistar 2835 |
| Garancija | 5 let |
| Življenjska doba | 50000 ur |
| PF | >0.90 |
| Vodoodporen | IP65, IP67 |
Podrobne slike:





Uporaba:

O nas:


Priljubljena oznake: prah-odporna led tri-odporna luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
LED triodporna luč Vodoodporna IP69KPrikaži več> -
Fluorescentne cevi 100 W 8ftPrikaži več> -
Svetlobni vir SMD2835 triodporna LED svetilkaPrikaži več> -
36 W LED triodporna cevna svetilka z mikrovalovnim gibanjemPrikaži več> -
IP65 LED vodoodporna enocevna letvna svetilkaPrikaži več> -
LED Tri{0}}odporna svetilka IP65 20WPrikaži več>












