Izdelkov
Prašno odporna stropna LED linearna luč
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev stropnih linearnih luči, odpornih na prah, na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
Lastnosti izdelka:
1. Stropna LED-linearna svetilka, odporna proti prahu, ki jo ponujamo, ima trdno konstrukcijo, ki zagotavlja njeno dolgo-vzdržljivost in zanesljivo delovanje.
2. Zadevna stropna svetilka je opremljena z vrhunsko-tehnologijo za zaščito pred prahom, ki učinkovito preprečuje zbiranje prahu in zagotavlja, da je okolica čista in svetla.
3. Za široko paleto notranjih aplikacij je ta linearna LED svetilka odlična izbira, saj ponuja možnosti osvetlitve, ki so energijsko-učinkovite in odlične kakovosti za vaše okolje.
Specifikacija:
| Moč | 9W 12W |
| Vhodna napetost | AC85-265V, 100-277V AC |
| barvna temperatura | 3000K,4000K |
| svetlobni tok | 120 lm/W, 140 lm/W, 160 lm/W |
| Kot žarka | 180 stopinj |
| Materiali cevi | Aluminijasto ohišje + pokrov računalnika |
| Podnožje svetilke | G13 |
| Velikost | 60CM 120CM 150CM |
| Moč | 20W 40W 50W/60W |
| Pokrov | Mlečna in prozorna prevleka |
| CRI | >80 |
| LED čip | Epistar 2835 |
| Garancija | 5 let |
| Življenjska doba | 50000 ur |
| PF | >0.90 |
| Vodoodporen | IP65, IP67 |
Podrobne slike:





Uporaba:

O nas:


Priljubljena oznake: stropna led linearna luč, odporna na prah, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec











