Izdelkov
IP65 Mini Led Tri-proof lučka
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
Predstavitev izdelka:

Lastnosti izdelka:
Enostavna struktura in eleganten dizajn
Uporaba aluminijastih profilov za zmanjšanje teže
Dva kompleta namestitve, izboljšata izkoristek svetlobe
S svojimi funkcionalnimi lastnostmi pridobite priznanje in sprejemanje vseh strank
Specifikacija izdelka:
| LED motor | Visokokakovostni čipi SMD2835 |
| Razpoložljivi vati | 10W, 16W, 20W, 25W, 30W, 40W |
| Faktor moči | >0.95 |
| Sobna temperatura | -20 stopinj ~ plus 45 stopinj |
| Razpoložljive napetosti | AC100-240 50/60Hz standard, AC/DC 12~36V na voljo |
| Lumnski izhod | 10W: 1200lm|16W: 1920lm|20W: 2400lm|25W: 3000lm|30W: 3600lm|40W: 54800lm |
| Ocena IP | IP65 |
| Koti snopa | 120掳 |
| CRI | >80 |
| Učinkovitost | 120 lm/w, maks. 140 lm/w |
| CCT | 3000~6500K |
| Certifikati | CE, RoHS |
Več podrobnosti:
Dimenzije:


Fotometrija:



LM80 LED SMD2835 čipi
Median useful life L70>50,000ur;
L90>20,000ur

IP66 Vodoodporen
Svetila so vodoodporna, odporna na prah, odporna na vlago,
in odporen proti vandalom

Sistem sončne energije
Neobvezno
Sistemska izhodna napetost
AC/DC12~36V

Priljubljena oznake: ip65 mini led troodporna luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Naslednji:
Visoka učinkovitost Led Tri-proof Light
Pošlji povpraševanje











