Izdelkov
IP65 vodoodporna triodporna svetilka
Predstavitev izdelka:

Lastnosti izdelka:
Plastična LED triodporna luč z visoko učinkovitostjo, ki zagotavlja znatne prihranke energije.
Prijavite se v nakupovalno središče, maloprodajno trgovino in pisarniško aplikacijo.
Zaradi svoje odlične vodoodporne funkcije je primeren tako za suhe kot za mokre/vlažne prostore.
Idealno za stopnišča, avtopralnice, parkirne strukture, orodjarne itd.
Specifikacija izdelka:
| LED motor | Visokokakovostni čipi SMD2835 |
| Razpoložljivi vati | 20W, 40W, 50W |
| Faktor moči | >0.95 |
| Sobna temperatura | -20 stopinj ~ plus 45 stopinj |
| Razpoložljive napetosti | AC200-240V 50/60Hz standard |
| Lumnski izhod | 20W: 2400lm|40w: 4800lm|50W: 6000lm |
| Ocena IP | IP65 |
| Koti snopa | 120 stopinj |
| CRI | >80 |
| Učinkovitost | 120 ± 5 odstotkov lm/w |
| CCT | 3000~6500K (toplo bela, naravna bela, hladno bela) |
| Certifikati | CE, RoHS |
Več podrobnosti:
Dimenzije:

Fotometrija:


Ohišje računalnika in aluminij
Kovinska ključavnica je stabilnejša od plastične ključavnice Dobro odvajanje toplote
LM80 LED SMD2835 čipi
Median useful life L70>50,000ur;
L90>20,000ur

IP65 Vodoodporen
Svetila so vodoodporna, odporna na prah, odporna na vlago,
in odporen proti vandalom


Mikrovalovni senzor / funkcija zatemnitve
Z mikrovalovno tehnologijo 5,8 GHz, stabilno zmogljivostjo zaznavanja in dolgo življenjsko dobo, z vodotesnim senzorjem IP65
Podpira 1-10V samodejno zatemnitev in VKLOP/IZKLOP zatemnitve
Območje zaznavanja Maks. je 16m*8m (D*V)
Namestitev

Povezljiva možnost
Posebna zasnova vtiča (IP65)
Enostavna namestitev v navpičnem in vodoravnem položaju. Povežite do 50 kosov zaporedno z vhodom 220 V 40 W!

Priljubljena oznake: ip65 vodoodporna triodporna luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec














