Izdelkov
Integrirana rumena svetlobna cev z UV-zaščito T8
1. Neposredno zamenjajte stare fluorescenčne cevi T8 s ponovno uporabo starega vpenjala.
2. UV zaščita, blokira UV valovno dolžino pod 500 nm.

1. Kakšna je razlika med navadnimi fluorescentnimi sijalkami in anti-UV sijalkami?
Spekter, ki ga oddajajo navadne fluorescenčne sijalke, vsebuje ultravijolične žarke, ultravijolični žarki z valovno dolžino 253,7 nm in 365 nm pa lahko poškodujejo tekstil in barvni tisk.
Bledenje čopiča bo pospešilo staranje papirja, plastike, hrane in drugih materialov, škodljivo pa je tudi za zbirke, ki jih je treba hraniti dlje časa. Anti-UV svetilka, imenovana tudi anti-UV svetilka ali anti-UV svetilka, lahko filtrira svetlobo pod 500 nm in tako zmanjša pojav staranja predmetov.
2. Področje uporabe anti-UV žarnic?
Anti-UV žarnice se večinoma uporabljajo v tovarnah tiskanih vezij, tovarnah IC polprevodnikov, tovarnah s črnilom, muzejih in na drugih mestih, kjer UV žarki niso potrebni.
Na primer, inženiring PCB, tovarne mikroelektronike, tiskarne itd. vse uporabljajo metode fotolitografije in kemičnega jedkanja, fotorezist (fotorrezist, fotorezist), ki se uporablja za jedkanje Resist, fotoobčutljivo črnilo itd.), pa ima fotoobčutljivo območje pod 450 nm. Če se za osvetlitev uporablja bela svetloba, ki vsebuje ultravijolično svetlobo, lahko povzroči zgodnjo fotoobčutljivost in nenamerna eksplozija bo resno zmanjšala kakovost PCB ali tiskarske plošče. Torej, dokler je valovna dolžina osvetljevalne svetlobe nad 500 nm, je varna.
, zato je treba uporabiti rumene UV žarnice brez svetlobe.
Lastnosti:
- UV zaščita, blokira UV valovno dolžinopod 500nm.
- Stabilna kakovost z zaščito pred pregrevanjem, prenapetostjo in kratkim stikom.
- 50,000 ur življenjske dobe
- Aluminij in PC material, brez živega srebra.
Specifikacije produkta:
| Ime izdelka | T8 rumena LED cev z osvetlitvijo Anti UV LED cev |
| Lahko | 8-10W 12-14W 16-25W 18-35W |
| dolga | 600 mm 900 mm 1200 mm 1500 mm |
| Svetlobni izkoristek (lm/w) | 100-120lm/w |
| Barvna temperatura (CCT) | 1500-2000K |
| Valovna dolžina filtra | < 500nm |
| Material | Aluminij + PC |
| Vhodna napetost | 100-277V/AC |
| Garancija | 5 let |
Več slik






Aplikacija


Priljubljena oznake: uv-zaščita t8 integrirana rumena svetlobna cev, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec








