Izdelkov
Rumen pokrov s 500nm UV brez LED lučko
1. Neposredno zamenjajte stare fluorescentne cevi T8 s ponovno uporabo stare napeljave.
2. UV zaščita, blokira UV valovno dolžino pod 500 nm.

LED rumena svetlobna cev je razmeroma posebna svetlobna cev. Na splošno se uporablja v tovarnah tiskanih vezij, filmskih podjetjih, podjetjih za leče in na drugih mestih, ki imajo stroge zahteve glede svetlobe. Ker bo v običajnih svetilkah ultravijolična ali modra svetloba, bele svetlobe ni mogoče uporabiti neposredno.
Kaj je anti-UV svetilka?
Material
Zunanja lupina ima edinstven rumen PC senčnik (lahko odstrani ultravijolične žarke pod 520 n)
Kombiniran je z aluminijastim ohišjem svetilke in ima vgrajen visoko učinkovit in energijsko varčen LED čip;
Sposoben zagotoviti varno uporabo svetilk
Lastnosti:
- UV zaščita, blokira UV valovno dolžinopod 500nm.
- Stabilna kakovost z zaščito pred pregrevanjem, prenapetostjo in kratkim stikom.
Specifikacije produkta:
| Ime izdelka | T8 rumena LED cev |
| Lahko | 8-10W 12-14W 16-25W 18-35W |
| dolga | 600 mm 900 mm 1200 mm 1500 mm |
| Svetlobni izkoristek (lm/w) | 100-120lm/w |
| Barvna temperatura (CCT) | 1500-2000K |
| Valovna dolžina filtra | < 500nm |
| Material | Aluminij + PC |
| Vhodna napetost | 100-277V/AC |
| Garancija | 5 let |
Več slik






Aplikacija


Pakiranje in dostava
Enojni kartonski paket s 25 KOSOV na karton ali 25 KOSOV, pakiranih z biserno peno




Priljubljena oznake: rumena prevleka s 500 nm brez UV luči, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec









