Izdelkov
Svetloba polnega spektra za gojenje rastlin
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev luči za gojenje rastlin polnega spektra na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
1. Naša svetilka za gojenje rastlin s polnim spektrom poveča rast rastlin z zagotavljanjem širokega spektra valovnih dolžin, potrebnih za fotosintezo.
2. Izkusite živahne in zdrave rastline z našo napredno tehnologijo in optimiziranim spektrom svetlobe za največji potencial rasti.
3. Povečajte zdravje in produktivnost vaše rastline z našo svetilko za gojenje rastlin polnega spektra, ki ponuja popolno rešitev osvetlitve za vrtnarjenje v zaprtih prostorih.
Specifikacija:
| Moč | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Velikost | 30CM 60CM 120CM 150CM |
| Vhodna napetost | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Celoten spekter |
| CRI | >80 |
| Svetlobna učinkovitost | 140lm/w 160lm/w |
| Kot žarka | 180 stopinj |
| Vodoodporen | 1IP65 |
|
Življenjska doba |
50000 |
| Garancija | 5 let |
Podrobne slike:



uporaba:



O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: luč za gojenje rastlin s polnim spektrom, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
5000 lumnov Led trgovinska svetilka za gojenje rastlin v ...Prikaži več> -
IP65 vodoodporne svetilke za gojenje polnega spektraPrikaži več> -
4 Ft. T8 LED svetilka za rast rastlin polnega spektraPrikaži več> -
Svetloba za sobne rastlinePrikaži več> -
Led Grow Light Full SpectrumPrikaži več> -
Led svetilka za rast rastlin s polnim spektromPrikaži več>












