Izdelkov
Rastlinske luči polnega spektra
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev rastlinskih luči polnega spektra na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
1. Naše rastlinske luči polnega spektra zagotavljajo rastlinam idealno kombinacijo svetlobe za spodbujanje močne rasti in svetlega cvetenja, kar je bistvenega pomena za njihovo splošno splošno zdravje.
2. S pomočjo naše vrhunske-tehnologije lahko spreminjate jakost in spekter svetlobe, da ustrežete individualnim zahtevam vaših rastlin v različnih fazah njihovega razvoja.
3. Z uporabo naše vrhunske---linije rastlinskih luči boste lahko uživali v prednostih osvetlitve s polnim spektrom, ki vključujejo izboljšano fotosintezo, močnejša stebla in večjo količino cvetov.
Specifikacija:
| Moč | 5W /6W/9W/10W/30W/33W/36W |
| Velikost | 30CM 60CM 120CM 150CM |
| Vhodna napetost | AC85- 265V |
| PF | >0.90 |
| CCT | Celoten spekter |
| CRI | >80 |
| Svetlobna učinkovitost | 140lm/w 160lm/w |
| Kot žarka | 180 stopinj |
| Vodoodporen | 1IP65 |
|
Življenjska doba |
50000 |
| Garancija | 5 let |
Podrobne slike:



uporaba:



O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: rastlinske luči polnega spektra, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
Pitaya Dragon Fruit සඳහා LED Grow LightPrikaži več> -
Integracijska cev T8 v obliki črke V, svetilka za rast ra...Prikaži več> -
1000 W luč za rast rastlinjakov s polnim spektromPrikaži več> -
LED luči za rast za notranji vrtPrikaži več> -
Svetloba za gojenje rastlinPrikaži več> -
T20 povezljiva LED svetilka za rastPrikaži več>












