Izdelkov
LED lučka proti amoniaku za perutnino
1. Stranke lahko hitro spremenijo kot svetlobnega snopa, ne da bi potegnili luči navzdol, zahvaljujoč inovativni zasnovi vrtljivega pokrovčka.
2. Visoke stopnje zaščite IP ženskega in moškega konektorja zagotavljajo zelo majhno tveganje električnega udara, ko kmet splakuje kokošnjak.
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Opis izdelka
1. Stranke lahko hitro spremenijo kot svetlobnega snopa, ne da bi potegnili luči navzdol, zahvaljujoč inovativni zasnovi vrtljivega pokrovčka.
2. Visoke stopnje zaščite IP ženskega in moškega konektorja zagotavljajo zelo majhno tveganje električnega udara, ko kmet splakuje kokošnjak.
3.Hitre namestitvene čase in prihranke pri stroških dela zagotavljajo hitre povezljive povezave, tudi pri zamenjavi okvarjenih.
4. Proti amoniaku
5. Okolju prijazen, brez živega srebra, brez UV, brez IR
| Nazivna napetost | AC85-277V |
| Moč | 9W/14W/18W/36W/40W/60W/80W ali prilagojena moč |
| Vrsta LED | SMD2835 |
| Barvno razmerje | 2700K -6500K , Celoten spekter ali spekter po meri |
| Vrsta cevi | T5/T8/T10/T12 |
| Material | Aluminijasti profil + prozoren pokrov za PC |
| Dolžina | {{0}}.6m/0,9m/1,2m/1,5m/1,8m/2,4mor dolžina po meri |
| Garancija | 3 leta / 5 let |
Več podrobnosti





Aplikacija


Priljubljena oznake: LED lučka proti amoniaku za perutnino, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje












