Izdelkov

DC12V LED razsvetljava za perutnino
1. Vodotesno stojalo s polno PC cevjo.
2. Brez živega srebra in brez odlaganja nevarnih smeti

Opis izdelka
1. Vodotesno stojalo s polno PC cevjo.
2. Brez živega srebra in brez odlaganja nevarnih smeti
3.Zmožnost delovanja pri nizkih temperaturah
| Barvna temperatura (CCT) | 2700K-6500K |
| Ocena IP | IP67 |
| Material ohišja svetilke | PMMA + PC |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Svetlobni izkoristek žarnice (lm/w) | 130 |
| Svetlobni tok žarnice (lm) | 2600 |
| Garancija (leto) | 5-Leto |
| LED svetlobni vir | SMD2835 LED čip |
| Kot snopa | 120 stopinj |
| CCT | 2700 - 6500K, Celoten spekter, Rdeča izboljšava |
| Zatemnitev | Triac zatemnitev, 0-10V zatemnitev |
| PF | >0.9 |
| velikost paketa | 1388*287*290 mm |
| Dolžina | 1200MM |
Več podrobnosti

Aplikacija

pogosta vprašanja
1.Kaj je kmetovanje z LED lučmi?
Sodobni sistemi LED razsvetljave so boljši od tradicionalnih možnosti razsvetljave, ki se uporabljajo pri gojenju rastlin za urbano kmetijstvo.
2. Prašiči ponoči, ali potrebujejo svetlobo?
Prašiči radi spijo pri šibki svetlobi ali v popolni temi, zato je smiselno, da ležeči deli ograde ne smejo imeti močne osvetlitve, da bi spodbudili vedenje v mirovanju.
Priljubljena oznake: dc12v LED luči za perutnino, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec

