Izdelkov
Luči za hlev za piščance
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev luči za hlev za piščance na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
Lastnosti izdelka:
- Če želite kokoši zagotoviti najboljšo možno osvetlitev, izberite LED luči, ki so svetle in energetsko učinkovite.
- Struktura, ki je hkrati-trajna in odporna na vremenske razmere, spodbuja dolgoživost na lokacijah, ki so izpostavljene vremenskim vplivom.
- Ta funkcija omogoča ustvarjanje individualiziranih režimov osvetlitve, kar posledično spodbuja zdrav razvoj in večjo proizvodnjo kokoši.
Specifikacija:
| Moč | 9W 18W 23W 25W |
| Velikost | 60CM 120CM 150CM |
| Barvna temperatura (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Svetlobni izkoristek (LM/W) | 140 lm/W |
| Indeks barvnega upodabljanja (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Kot žarka | 180 stopinj |
| Vodoodporen | IP67 |
| Material | Aluminijasto ohišje + pokrov računalnika |
| Vhodna napetost (V) |
85-265 V AC |
| Možnost zatemnitve | Triac zatemnitev in 0-10V zatemnitev |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| Garancija | 5 let |
| LED čip | Epistar 2835 |
| Funkcija |
brez utripanja |
Podrobne slike:






Uporaba:

Poročilo o preskusu:

O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: luči za hlev za piščance, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












