Izdelkov
Plastične svetilke v hlevu
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev plastičnih računalniških svetilk v hlevu na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
- Plastične PC svetilke v hlevu imajo zasnovo, ki je odporna na obrabo in hkrati lahka, zaradi česar jih je enostavno namestiti in premikati po potrebi.
- Te luči so učinkovite v smislu porabe energije ter ustvarjajo svetlo in dosledno svetlobno pokritost. S tem je zagotovljena popolna preglednost hlevov, kar je nujno za zdravje in varnost živali.
- Zaradi svoje strukture, odporne na prah in vodo, so plastične PC svetilke za hlev odlična izbira za uporabo v kmetijstvu. Zagotavljajo zanesljive možnosti razsvetljave za kmete in druge, ki redijo govedo.
Specifikacija:
| Moč | 9W 18W 23W |
| Velikost | 60CM 120CM 150CM |
| Barvna temperatura (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Svetlobni izkoristek (LM/W) | 140 lm/W |
| Indeks barvne reprodukcije (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Kot žarka | 180 stopinj |
| Vodoodporen | IP67 |
| Material | Aluminijasto ohišje + pokrov računalnika |
| Vhodna napetost (V) | 85-265 V AC |
| Možnost zatemnitve | Triac zatemnitev in 0-10V zatemnitev |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| Garancija | 5 let |
| LED čip | Epistar 2835 |
| Funkcija | brez utripanja |
Podrobne slike:





Uporaba:


O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: plastične svetilke za hlev, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












