Izdelkov
Brooder Lamp
žarilna svetilka

Opis izdelka
1. Izboljšati proizvodnjo in dobro počutje živali
2. Enakomerna porazdelitev osvetlitve.
3.Enostavno čiščenje in namestitev.
4. Nizka poraba energije
| ime izdelka | žarilna svetilka |
| Svetlobni tok | 2600lm |
| Moč | 20W |
| Barvna temperatura | 2700k-6500K |
| Indeks barvne reprodukcije | >80 |
| Vhodna napetost | AC 110 V (± 10 odstotkov) ali 220 |
| Svetlobna učinkovitost | 130lm/W |
| Temperatura okolja | -20 stopinja -----40 stopinja |
| Stopnja zaščite | IP67 |
| Življenjska doba | > 50000 ur |
Več podrobnosti

Kupci lahko hitro spremenijo kot svetlobnega snopa, ne da bi luči potegnili navzdol, zahvaljujoč inovativni zasnovi vrtljivega pokrova.
Visoke stopnje zaščite IP ženske in moške povezave zagotavljajo zelo majhno tveganje električnega udara, ko kmet splakuje kokošnjak.
Hitri časi namestitve in prihranki stroškov dela so zagotovljeni s hitrimi povezljivimi povezavami, tudi pri zamenjavi okvarjenih.
biologija perutnine
Rdeča luč je bistvena za spodbujanje spolne zrelosti in proizvodnje jajc pri piščancih. Ptice, ki so izpostavljene rdeči svetlobi, stalno znesejo več jajc kot tiste, ki so izpostavljene modri, zeleni ali beli svetlobi. Rdeča svetloba lahko s prodiranjem v lobanjo vzbudi dodatne fotoreceptorje mrežnice. Modra, zelena in rumeno-oranžna svetloba niso tako učinkovite pri prodiranju v lobanjo in možgane (hipotalamus) kot rdeča svetloba, ki ima valovno dolžino okoli 650 nm. Hipotalamus igra ključno vlogo pri nadzoru hormonov, potrebnih za nastanek jajčec.

Aplikacija

pogosta vprašanja
1. Ali lahko dobim naročilo vzorca led žarnice?
O: Vzorčna naročila so sprejeta za testiranje in zagotavljanje kakovosti. Dovoljeni so vzorci, ki so mešani. Če imate kakršne koli zahteve, nas kontaktirajte.
2. Ali potrebujete najmanjšo količino naročila?
O: Zahtevamo le skromno MOQ 100 kosov.
3. Kako so predmeti poslani in koliko časa traja, da prispejo?
O: Pogosto pošiljamo prek letalske družbe. Običajno traja 3–7 na dan, da se doseže. Uporaba DHL, UPS, FedEx ali TNT ni obvezna.
Priljubljena oznake: brooder svetilka, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec











