Izdelkov

Osvetlitev piščanca
LED svetlobna cev za perutnino

Za kmete lahko dobra osvetlitev perutnine
1. Zmanjšajte delovno obremenitev
2..Nižji stroški zamenjave
3. Preprečite izpade
4. Prihranite stroške energije
5. Pomagajte prispevati k boljšemu okolju
Opis izdelka
1. Izboljšati proizvodnjo in dobro počutje živali
2. Enakomerna porazdelitev osvetlitve.
3.Enostavno čiščenje in namestitev.
4. Nizka poraba energije
| ime izdelka | osvetlitev piščanca |
| Svetlobni tok | 2600lm |
| Moč | 20W |
| Barvna temperatura |
2700K (mehka topla bela) |
| Indeks barvne reprodukcije | >80 |
| Vhodna napetost | AC 110 V (± 10 odstotkov) ali 220 |
| Svetlobna učinkovitost | 130lm/W |
| Temperatura okolja | -20 stopinja -----40 stopinja |
| Stopnja zaščite | IP67 |
| Življenjska doba | > 50000 ur |
| Namestitev | plastična jeklena žica dvižna namestitev bočno nameščena nasprotno streljanje namestitve kletke stropna namestitev |
Več podrobnosti

Razstava

Zakaj uporabljati nas?
1. More than five years of manufacturing experience
2. Pred pošiljanjem je bil vsak naš izdelek podvržen preizkusu staranja in obljubljamo, da ga je mogoče varno uporabljati.
3. Naročila OEM/ODM so dobrodošla z odprtimi rokami!
4. Hitrejša dostava in nižja MOQ.
5. Pred pošiljanjem je bil vsak predmet in dodatna oprema testirana.
6. Zagotavljamo največjo poprodajno podporo; če se pojavi težava, se bo naše osebje potrudilo, da jo reši namesto vas.
pogosta vprašanja
1. Ali lahko dobim naročilo vzorca led žarnice?
O: Vzorčna naročila so sprejeta za testiranje in zagotavljanje kakovosti. Dovoljeni so vzorci, ki so mešani. Če imate kakršne koli zahteve, nas kontaktirajte.
2. Ali potrebujete najmanjšo količino naročila?
O: Zahtevamo le skromno MOQ 100 kosov.
3. Kako so predmeti poslani in koliko časa traja, da prispejo?
O: Pogosto pošiljamo prek letalske družbe. Običajno traja 3–7 na dan, da se doseže. Uporaba DHL, UPS, FedEx ali TNT ni obvezna.
4. Ob kateri uri dostavljate?
O: Vzorci trajajo od 7 do 10 dni, medtem ko proizvodnja v razsutem stanju traja dva do tri tedne.
5. Ali lahko dam svojo blagovno znamko na izdelke z led žarnicami?
O: Da. Preden začnemo s proizvodnjo, nas o tem pisno obvestite in preverite dizajn na našem vzorcu.
6. Ali imajo vaši izdelki za razsvetljavo CE ali druge certifikate?
O: Imamo certifikat CE, pa tudi IEC, ETL, ROHS, SONCAP itd. Imamo tudi certifikat ISO 9001.
Priljubljena oznake: svetlobni piščanec, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec

