Izdelkov
Coop Lighting
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
Lastnosti izdelka:
- Izdelki, ki jih ponuja Coop Lighting, so razviti z uporabo vrhunske-tehnologije, da bi zagotovili učinkovite svetlobne rešitve za široko paleto aplikacij.
- Dejstvo, da so napeljave Coop Lighting izdelane iz visoko-kakovostnih materialov, zagotavlja, da bodo preživele dolgo časa in dobro delovale.
- Izdelki, ki jih ponuja Coop Lighting, so popolni za vsak prostor zaradi svojega prefinjenega videza in dejstva, da jih je mogoče prilagoditi posebnim potrebam.
Specifikacija:
| Moč | 9W 18W 23W 25W |
| Velikost | 60CM 120CM 150CM |
| Barvna temperatura (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Svetlobni izkoristek (LM/W) | 140 lm/W |
| Indeks barvne reprodukcije (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Kot žarka | 180 stopinj |
| Vodotesen | IP67 |
| Material | Aluminijasto ohišje + pokrov računalnika |
| Vhodna napetost (V) |
85-265 V AC |
| Možnost zatemnitve | Triac zatemnitev in 0-10V zatemnitev |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| Garancija | 5 let |
| LED čip | Epistar 2835 |
| Funkcija |
brez utripanja |
Podrobne slike:






Uporaba:


Poročilo o preskusu:

O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: razsvetljava za coop, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Naslednji:
Osvetlitev farme krav molznic
Pošlji povpraševanje












