Izdelkov
Osvetlitev dejavnosti na prostem Led svetilka na delovišču
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev svetilke za osvetlitev dejavnosti na prostem na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
1. Območna svetilka za zunanjo razsvetljavo na delovnem mestu je zasnovana tako, da zagotavlja svetlo in učinkovito osvetlitev za dejavnosti na prostem in delovna mesta.
2. Ta svetilka s svojo energetsko-tehnologijo LED zagotavlja močan svetlobni izhod ob minimalni porabi energije, zaradi česar je stroškovno{2}}učinkovita in okolju-prijazna.
3. Njena vzdržljiva konstrukcija in zasnova, odporna na vremenske vplive, zagotavljata, da lahko svetilka prenese težke razmere na prostem, zaradi česar je zanesljiva in-trajna svetlobna rešitev za vsako zunanjo okolje.
Specifikacija:
| Moč | 20W 30W 40W |
| Svetlobna učinkovitost | >110 lm/w |
| Vir svetlobe | SMD 2835, Epistar |
| Temperatura delovanja | -40 ~ 45 stopinj |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | Vodoodporen IP65 |
| Razred IK | 07 |
| Življenjska doba | 50000 UR |
| Vhodna napetost | 85-265 V AC |
| Potapljač | Notranji napajalnik |
| Zatemnitev | št |
| Beam Angel | 360 stopinj |
| PF | >0.95 |
| Garancija | 5 let |
Podrobne slike:



Uporaba:

O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: območje zunanje dejavnosti razsvetljava led svetilka na delovišču, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












